Krása, zdraví a léky

Aplikátor k magnetoterapii A2HD 34/40

Aplikátor k magnetoterapii A2HD 34/40

6521 Kč

Aplikátor k magnetoterapii A2HD 34/40 - obdélníkový aplikátor 34x40cm. Použití na bedra, hruď, lůžkový na část páteře

Aplikátor k magnetoterapii S1H70

Aplikátor k magnetoterapii S1H70

17048 Kč

Aplikátor k magnetoterapii S1H70 - válcový průměr 70cm. Celotělový aplikátor, použití na tělo a kyčle¨. Aplikátor je nyní nově plně vyztužený. Jeho váha vzrostla na 15kg. Aplikátor je nutné kvůli hmotnosti používat na tuhém lůžku, aby nedošlo k jeho převrácení.

Aplikátor k magnetoterapii A2H3D

Aplikátor k magnetoterapii A2H3D

5916 Kč

Aplikátor k magnetoterapii A2H3D - třídílná dečka. Použití na kyčle, část páteře, lacinější varianta použití místo S1H

Aplikátor k magnetoterapii S2H30

Aplikátor k magnetoterapii S2H30

8699 Kč

Aplikátor k magnetoterapii S2H - válcový průměr 30cm. Použití na obě končetiny např. kolena, loket, nebo dětský celotělový

Aplikátor k magnetoterapii S1H60

Aplikátor k magnetoterapii S1H60

11724 Kč

Aplikátor k magnetoterapii S1H60 - válcový průměr 60cm. Celotělový aplikátor, použití na tělo, kyčle

Aplikátor k magnetoterapii A3H

Aplikátor k magnetoterapii A3H

7731 Kč

Aplikátor k magnetoterapii A3H - lůžový čtyřcívkový aplikátor s podlhavníkem. Použití na oblast páteře, na záda

Aplikátor k magnetoterapii A2H

Aplikátor k magnetoterapii A2H

6400 Kč

Aplikátor k magnetoterapii A2H - dvoucívkový ohebný aplikátor s fixačním páskem PF. Použití na ramena, kolena, kyčle

Aplikátor k magnetoterapii A1H22 - průměr 22cm

Aplikátor k magnetoterapii A1H22 - průměr 22cm

4101 Kč

Klinický aplikátor k magnetoterapii A1H - plochý univerzální kruh průměr 22x3cm.Použití na místní aplikace,např. ruku,loket,patu..atd

Domácí magnetoterapie DIMAP Bioconfort - 2 výstupy - trio sada

Domácí magnetoterapie DIMAP Bioconfort - 2 výstupy - trio sada

46680 Kč

DIMAP Bioconfort - tro sada Sada obsahuje: přístroj DIMAP Bioconfort aplikátor A1HF (deska) na místní aplikace např. zápěstí, loket, patu, krční páteř... aplikátor SPHLg (solenoid průměr 24cm) aplikace horních a dolních končetin, kloubů... aplikátor A4HLg (zádový) na oblast zad a páteře koženková brašna POPIS PŘÍSTROJE: Dvouvýstupový přenosný přístroj Vhodný pro zdravotnická zařízení i domácí použití Programy A B C 0-13 Frekvenční a intensitní volba (1-10) Nastavení intenzity pro každý výstup zvlášť Přednastavený čas 25 minut Digitální displej Ovládání moderními tlačítky s indikací LED Vysoká životnost Akustická a optická signalizace Systém ochran proti přetížení, zkratu Toroidní trafo se sníženým vyzařováním Pulzní vlna Cílené magnetické pole Paměť při výpadku proudu uchová veškerá nastavení Využívaný především v drobných rehabilitacích S přístrojem je dodáván nejen návod k obsluze, ale i knížka o magnetoterapii, kde jsou uvedeny a popsány nejčastější lékařské diagnózy s optimálním nastavením přístroje.

Domácí magnetoterapie DIMAP Bioconfort - 2 výstupy - solenoid sada

Domácí magnetoterapie DIMAP Bioconfort - 2 výstupy - solenoid sada

41189 Kč

Dimap Bioconfort - solenoid sada Sada obsahuje: přístroj DIMAP Bioconfort aplikátor A1HF - na místní aplikace např. zápěstí, loket, patu, krční páteř... aplikátor SPHLg (solenoid průměr 24cm) - aplikace horních a dolních končetin, kloubů... koženková brašna POPIS PŘÍSTROJE: Dvouvýstupový přenosný přístroj Vhodný pro zdravotnická zařízení i domácí použití Programy A B C 0-13 Frekvenční a intensitní volba (1-10) Nastavení intenzity pro každý výstup zvlášť Přednastavený čas 25 minut Digitální displej Ovládání moderními tlačítky s indikací LED Vysoká životnost Akustická a optická signalizace Systém ochran proti přetížení, zkratu Toroidní trafo se sníženým vyzařováním Pulzní vlna Cílené magnetické pole Paměť při výpadku proudu uchová veškerá nastavení Využívaný především v drobných rehabilitacích S přístrojem je dodáván nejen návod k obsluze, ale i knížka o magnetoterapii, kde jsou uvedeny a popsány nejčastější lékařské diagnózy s optimálním nastavením přístroje.

Domácí magnetoterapie DIMAP Bioconfort - 2 výstupy - zádová sada

Domácí magnetoterapie DIMAP Bioconfort - 2 výstupy - zádová sada

40689 Kč

Dimap Bioconfort -zádová sada Sada obsahuje: přístroj DIMAP Bioconfort aplikátor A1HF - na místní aplikace např. zápěstí, loket, patu, krční páteř... aplikátor A4HLg (zádový) - na oblast zad a páteře koženková brašna POPIS PŘÍSTROJE: Dvouvýstupový přenosný přístroj Vhodný pro zdravotnická zařízení i domácí použití Programy A B C 0-13 Frekvenční a intensitní volba (1-10) Nastavení intenzity pro každý výstup zvlášť Přednastavený čas 25 minut Digitální displej Ovládání moderními tlačítky s indikací LED Vysoká životnost Akustická a optická signalizace Systém ochran proti přetížení, zkratu Toroidní trafo se sníženým vyzařováním Pulzní vlna Cílené magnetické pole Paměť při výpadku proudu uchová veškerá nastavení Využívaný především v drobných rehabilitacích S přístrojem je dodáván nejen návod k obsluze, ale i knížka o magnetoterapii, kde jsou uvedeny a popsány nejčastější lékařské diagnózy s optimálním nastavením přístroje. 

Magnetoterapie - Dimap V M4

Magnetoterapie - Dimap V M4

49597 Kč

4 samostatné výstupy A + B + C + D bezkonkurenčně nejdokonalejší přístroj s největšími možnostmi. Popis jako DIMAP V F4 , NAVÍC = 3 režimy programů: paměťový, frekvenční a programový. 4x10 Vámi programovatelných pamětí, frekvenční volba 1-50Hz, 75 základních programů, 25 volných programů, rozmítání, systém pro snížení spotřeby el. energie, systém pro ovládání nestandardních aplikátorů např. dodaných zákazníkem, systém funkční korekce poklesu síť. napětí od 200V, zvýšený funkční teplotní rozsah, 1x aktualizace programového vybavení zdarma, přehledný český návod s indikační tabulkou. Vhodný pro nemocnice, rehab., LDN, ústavy soc. péče, domovy důchodců, fitness centra... s velkým počtem nejrůznějších pacientů.

Magnetoterapie - Dimap V M2

Magnetoterapie - Dimap V M2

42337 Kč

2 samostatné výstupy A + B, 2x75 programů, 2x50 frekvenčních, 20x paměť. bezkonkurenčně nejdokonalejší přístroj s největšími možnostmi. Popis jako DIMAP V F4 , NAVÍC = 3 režimy programů: paměťový, frekvenční a programový. 4x10 Vámi programovatelných pamětí, frekvenční volba 1-50Hz, 75 základních programů, 25 volných programů, rozmítání, systém pro snížení spotřeby el. energie, systém pro ovládání nestandardních aplikátorů např. dodaných zákazníkem, systém funkční korekce poklesu síť. napětí od 200V, zvýšený funkční teplotní rozsah, 1x aktualizace programového vybavení zdarma, přehledný český návod s indikační tabulkou. Vhodný pro nemocnice, rehab., LDN, ústavy soc. péče, domovy důchodců, fitness centra... s velkým počtem nejrůznějších pacientů.

Magnetoterapie - Dimap V F4

Magnetoterapie - Dimap V F4

49597 Kč

DIMAP V F4 se 4 samostatnými výstupy A + B + C + D Novinka model 2004: 4x75 programů místo dosavadních 17. Paměť při výpadku proudu uchová veškerá nastavení. Ovládání moderní bezkontaktní klávesnicí - vysoká životnost a spolehlivost , výkonný nízkofrekvenční magnet s regulací výkonu - max. indukce 65mT, 4 nezávislé programové výstupy mg. pole = 4 x 75 programů obsahujících celé frekvenční pásmo do 50 Hz, čas 5-90 min., individuální nebo společné nastavování, možnost měnit parametry během aplikace, možnost připojení rozdvojek, možnost připojení výkonových aplikátorů se zvýšeným výkonem cca o 30% , urychlená náběžná doba impulsu 0,5-4 ms (0,35-2,5 ms), systém ochran proti přetížení, zkratu, přehřátí, statické elektřině, výpadkům sítě. Výkonný toroidní transformátor 820VA se sníženým vyzařováním a tepelnou ochranou, kontrola připojených aplikátorů, optická indikace výstupních pulsů, řízení výkonným mikroprocesorem, akustická a optická signalizace, paměť poslední aplikace. Vhodný pro nemocnice, rehabilitace, LDN, ústavy sociální péče, domovy důchodců, fitness centra... s velkým počtem pacientů.

Magnetoterapie - Dimap V F2

Magnetoterapie - Dimap V F2

42337 Kč

2 samostatné výstupy A + B + ZDARMA frekvenční volba 1-50Hz Novinka model 2004: 2x75 programů místo dosavadních 17. Paměť při výpadku proudu uchová veškeré nastavení. ovládání moderní bezkontaktní klávesnicí - vysoká životnost a spolehlivost, výkonný nízkofrekvenční magnet s regulací výkonu - max. indukce 65mT, 2 nezávislé programové výstupy mg. pole = 2 x 75 programů obsahujících celé frekvenční pásmo do 50Hz, čas 5-90min., individuální nebo společné nastavování, možnost měnit parametry během aplikace, možnost připojení rozdvojek, možnost připojení výkonových aplikátorů se zvýšeným výkonem cca o 30%, urychlená náběžná doba impulsu 0,5-4ms (0,35-2,5ms), systém ochran proti přetížení, zkratu, přehřátí, statické elektřině, výpadkům sítě. Výkonný toroidní transformátor 820 VA se sníženým vyzařováním a tepelnou ochranou, kontrola připojených aplikátorů, optická indikace výstupních pulsů, řízení výkonným mikroprocesorem, akustická a optická signalizace, paměť poslední aplikace. Vhodný pro nemocnice, rehabilitace, LDN, ústavy sociální péče, domovy důchodců, fitness centra... s velkým počtem pacientů.


Důležitá je cena a ne přehled!

Kategorie produktů

Reklama
Magazín Světem módy

Kotníkový náramek – trend, který musíte vyzkoušet!

Náramky na kotníky jsou letos trendy. Krásný blyštivý šperk jistě potěší každou z nás. Módní katalogy a obchody se šperky


Známe tvář měsíce plussizemodelky.cz na měsíc únor 2023 se stala Šárka Buchalová

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc únor 2023 se stala Šárka Buchalová. Blahopřejeme.

Vítězkou fotosoutěže na www.plussizemodelky.cz a tváří měsíce na měsíc únor 2023 se stala Šárka Buchalová.  Blahopřejeme. Máš konfekční velikost 40+


Je rozhodnuto! Monika Babišová jako vítězka první dámy má obdiv veřejnosti, je reprezentativější a krásnější.

Je rozhodnuto! Monika Babišová zvítězila s velkou převahou nad Evou Pavlovou. Blahopřejeme. Vítězka Monika Babišová v roli první dámy by


Známe tvář měsíce plussizemodelky.cz na měsíc leden 2023 se stala Irena Cinková

Vítězkou fotosoutěže na www.plussizemodelky.cz a tváří měsíce na měsíc leden 2023 se stala Irena Cinková.  Blahopřejeme. Máš konfekční velikost 40+


Valentýnské erotické dárky nejen pro zamilované se slevou 10%.

Magic Wand Massager , Nástavce pro masážní hlavice, Příslušenství pro masážní hlavice, Anální kolíky, kuličky, Biče, bičíky, plácačky ,Roubíky, pouta, škrabošky, Venušiny kuličky a vibrační vajíčka ,Stimulátory klitorisu,Clit suck massagers ,Vibrační kroužky, smyčky na penis, Vibrátory, Lubrikační gely

Valentýn se blíží! Už víte, čím uděláte radost své drahé polovičce? Valentýnské dárky nejen pro zamilované. Udělejte radost i sama


Kandidáti v prezidentských volbách 2023 – volební průzkum

Velký předvolební průzkum - Kandidáti v prezidentských volbách 2023

Prezident je v ČR volen přímou volbou, což znamená, že prezidenta nevolí Parlament, ale hlasují občané starší 18 let na


Novoroční výprodej erotických pomůcek se slevou 10%!

Novoroční výprodej erotických pomůcek se slevou 10% na celý nákup! Největší výběr vibračních masážních hlavic najdete v eshopu na www.magicwand.cz,


Udělejte své dceři nebo sobě radost a věnujte jako vánoční dárek voucher na modelingový kurz 2023 v Praze!

VÝUKA MODELINGOVÉ


Využijte slevu 10% na vánoční dárky!

Šperky na nohu probudí stejně jako například prsteny v každé ženě půvab a osobitou krásu.

Šperky na nohu probudí stejně jako například prsteny v každé ženě půvab a osobitou krásu. SLEVA 10% Kód slevy: feet2022


Vítězkou a titul Miss Plus Size modelky ČR 2022 získala dívka Anna Salounová z Vlachova Březí. Blahopřejeme!

O vítězkách třetího ročníku soutěže s názvem Miss Plus Size modelky České republiky 2022 rozhodla široká veřejnost formou hlasování na webových stránkách soutěže.