Krása, zdraví a léky

Aplikátor k magnetoterapii A2HD 34/40

Aplikátor k magnetoterapii A2HD 34/40

6521 Kč

Aplikátor k magnetoterapii A2HD 34/40 - obdélníkový aplikátor 34x40cm. Použití na bedra, hruď, lůžkový na část páteře

Aplikátor k magnetoterapii S1H70

Aplikátor k magnetoterapii S1H70

17048 Kč

Aplikátor k magnetoterapii S1H70 - válcový průměr 70cm. Celotělový aplikátor, použití na tělo a kyčle¨. Aplikátor je nyní nově plně vyztužený. Jeho váha vzrostla na 15kg. Aplikátor je nutné kvůli hmotnosti používat na tuhém lůžku, aby nedošlo k jeho převrácení.

Aplikátor k magnetoterapii A2H3D

Aplikátor k magnetoterapii A2H3D

5916 Kč

Aplikátor k magnetoterapii A2H3D - třídílná dečka. Použití na kyčle, část páteře, lacinější varianta použití místo S1H

Aplikátor k magnetoterapii S2H30

Aplikátor k magnetoterapii S2H30

8699 Kč

Aplikátor k magnetoterapii S2H - válcový průměr 30cm. Použití na obě končetiny např. kolena, loket, nebo dětský celotělový

Aplikátor k magnetoterapii S1H60

Aplikátor k magnetoterapii S1H60

11724 Kč

Aplikátor k magnetoterapii S1H60 - válcový průměr 60cm. Celotělový aplikátor, použití na tělo, kyčle

Aplikátor k magnetoterapii A3H

Aplikátor k magnetoterapii A3H

7731 Kč

Aplikátor k magnetoterapii A3H - lůžový čtyřcívkový aplikátor s podlhavníkem. Použití na oblast páteře, na záda

Aplikátor k magnetoterapii A2H

Aplikátor k magnetoterapii A2H

6400 Kč

Aplikátor k magnetoterapii A2H - dvoucívkový ohebný aplikátor s fixačním páskem PF. Použití na ramena, kolena, kyčle

Aplikátor k magnetoterapii A1H22 - průměr 22cm

Aplikátor k magnetoterapii A1H22 - průměr 22cm

4101 Kč

Klinický aplikátor k magnetoterapii A1H - plochý univerzální kruh průměr 22x3cm.Použití na místní aplikace,např. ruku,loket,patu..atd

Domácí magnetoterapie DIMAP Bioconfort - 2 výstupy - trio sada

Domácí magnetoterapie DIMAP Bioconfort - 2 výstupy - trio sada

46680 Kč

DIMAP Bioconfort - tro sada Sada obsahuje: přístroj DIMAP Bioconfort aplikátor A1HF (deska) na místní aplikace např. zápěstí, loket, patu, krční páteř... aplikátor SPHLg (solenoid průměr 24cm) aplikace horních a dolních končetin, kloubů... aplikátor A4HLg (zádový) na oblast zad a páteře koženková brašna POPIS PŘÍSTROJE: Dvouvýstupový přenosný přístroj Vhodný pro zdravotnická zařízení i domácí použití Programy A B C 0-13 Frekvenční a intensitní volba (1-10) Nastavení intenzity pro každý výstup zvlášť Přednastavený čas 25 minut Digitální displej Ovládání moderními tlačítky s indikací LED Vysoká životnost Akustická a optická signalizace Systém ochran proti přetížení, zkratu Toroidní trafo se sníženým vyzařováním Pulzní vlna Cílené magnetické pole Paměť při výpadku proudu uchová veškerá nastavení Využívaný především v drobných rehabilitacích S přístrojem je dodáván nejen návod k obsluze, ale i knížka o magnetoterapii, kde jsou uvedeny a popsány nejčastější lékařské diagnózy s optimálním nastavením přístroje.

Domácí magnetoterapie DIMAP Bioconfort - 2 výstupy - solenoid sada

Domácí magnetoterapie DIMAP Bioconfort - 2 výstupy - solenoid sada

41189 Kč

Dimap Bioconfort - solenoid sada Sada obsahuje: přístroj DIMAP Bioconfort aplikátor A1HF - na místní aplikace např. zápěstí, loket, patu, krční páteř... aplikátor SPHLg (solenoid průměr 24cm) - aplikace horních a dolních končetin, kloubů... koženková brašna POPIS PŘÍSTROJE: Dvouvýstupový přenosný přístroj Vhodný pro zdravotnická zařízení i domácí použití Programy A B C 0-13 Frekvenční a intensitní volba (1-10) Nastavení intenzity pro každý výstup zvlášť Přednastavený čas 25 minut Digitální displej Ovládání moderními tlačítky s indikací LED Vysoká životnost Akustická a optická signalizace Systém ochran proti přetížení, zkratu Toroidní trafo se sníženým vyzařováním Pulzní vlna Cílené magnetické pole Paměť při výpadku proudu uchová veškerá nastavení Využívaný především v drobných rehabilitacích S přístrojem je dodáván nejen návod k obsluze, ale i knížka o magnetoterapii, kde jsou uvedeny a popsány nejčastější lékařské diagnózy s optimálním nastavením přístroje.

Domácí magnetoterapie DIMAP Bioconfort - 2 výstupy - zádová sada

Domácí magnetoterapie DIMAP Bioconfort - 2 výstupy - zádová sada

40689 Kč

Dimap Bioconfort -zádová sada Sada obsahuje: přístroj DIMAP Bioconfort aplikátor A1HF - na místní aplikace např. zápěstí, loket, patu, krční páteř... aplikátor A4HLg (zádový) - na oblast zad a páteře koženková brašna POPIS PŘÍSTROJE: Dvouvýstupový přenosný přístroj Vhodný pro zdravotnická zařízení i domácí použití Programy A B C 0-13 Frekvenční a intensitní volba (1-10) Nastavení intenzity pro každý výstup zvlášť Přednastavený čas 25 minut Digitální displej Ovládání moderními tlačítky s indikací LED Vysoká životnost Akustická a optická signalizace Systém ochran proti přetížení, zkratu Toroidní trafo se sníženým vyzařováním Pulzní vlna Cílené magnetické pole Paměť při výpadku proudu uchová veškerá nastavení Využívaný především v drobných rehabilitacích S přístrojem je dodáván nejen návod k obsluze, ale i knížka o magnetoterapii, kde jsou uvedeny a popsány nejčastější lékařské diagnózy s optimálním nastavením přístroje. 

Magnetoterapie - Dimap V M4

Magnetoterapie - Dimap V M4

49597 Kč

4 samostatné výstupy A + B + C + D bezkonkurenčně nejdokonalejší přístroj s největšími možnostmi. Popis jako DIMAP V F4 , NAVÍC = 3 režimy programů: paměťový, frekvenční a programový. 4x10 Vámi programovatelných pamětí, frekvenční volba 1-50Hz, 75 základních programů, 25 volných programů, rozmítání, systém pro snížení spotřeby el. energie, systém pro ovládání nestandardních aplikátorů např. dodaných zákazníkem, systém funkční korekce poklesu síť. napětí od 200V, zvýšený funkční teplotní rozsah, 1x aktualizace programového vybavení zdarma, přehledný český návod s indikační tabulkou. Vhodný pro nemocnice, rehab., LDN, ústavy soc. péče, domovy důchodců, fitness centra... s velkým počtem nejrůznějších pacientů.

Magnetoterapie - Dimap V M2

Magnetoterapie - Dimap V M2

42337 Kč

2 samostatné výstupy A + B, 2x75 programů, 2x50 frekvenčních, 20x paměť. bezkonkurenčně nejdokonalejší přístroj s největšími možnostmi. Popis jako DIMAP V F4 , NAVÍC = 3 režimy programů: paměťový, frekvenční a programový. 4x10 Vámi programovatelných pamětí, frekvenční volba 1-50Hz, 75 základních programů, 25 volných programů, rozmítání, systém pro snížení spotřeby el. energie, systém pro ovládání nestandardních aplikátorů např. dodaných zákazníkem, systém funkční korekce poklesu síť. napětí od 200V, zvýšený funkční teplotní rozsah, 1x aktualizace programového vybavení zdarma, přehledný český návod s indikační tabulkou. Vhodný pro nemocnice, rehab., LDN, ústavy soc. péče, domovy důchodců, fitness centra... s velkým počtem nejrůznějších pacientů.

Magnetoterapie - Dimap V F4

Magnetoterapie - Dimap V F4

49597 Kč

DIMAP V F4 se 4 samostatnými výstupy A + B + C + D Novinka model 2004: 4x75 programů místo dosavadních 17. Paměť při výpadku proudu uchová veškerá nastavení. Ovládání moderní bezkontaktní klávesnicí - vysoká životnost a spolehlivost , výkonný nízkofrekvenční magnet s regulací výkonu - max. indukce 65mT, 4 nezávislé programové výstupy mg. pole = 4 x 75 programů obsahujících celé frekvenční pásmo do 50 Hz, čas 5-90 min., individuální nebo společné nastavování, možnost měnit parametry během aplikace, možnost připojení rozdvojek, možnost připojení výkonových aplikátorů se zvýšeným výkonem cca o 30% , urychlená náběžná doba impulsu 0,5-4 ms (0,35-2,5 ms), systém ochran proti přetížení, zkratu, přehřátí, statické elektřině, výpadkům sítě. Výkonný toroidní transformátor 820VA se sníženým vyzařováním a tepelnou ochranou, kontrola připojených aplikátorů, optická indikace výstupních pulsů, řízení výkonným mikroprocesorem, akustická a optická signalizace, paměť poslední aplikace. Vhodný pro nemocnice, rehabilitace, LDN, ústavy sociální péče, domovy důchodců, fitness centra... s velkým počtem pacientů.

Magnetoterapie - Dimap V F2

Magnetoterapie - Dimap V F2

42337 Kč

2 samostatné výstupy A + B + ZDARMA frekvenční volba 1-50Hz Novinka model 2004: 2x75 programů místo dosavadních 17. Paměť při výpadku proudu uchová veškeré nastavení. ovládání moderní bezkontaktní klávesnicí - vysoká životnost a spolehlivost, výkonný nízkofrekvenční magnet s regulací výkonu - max. indukce 65mT, 2 nezávislé programové výstupy mg. pole = 2 x 75 programů obsahujících celé frekvenční pásmo do 50Hz, čas 5-90min., individuální nebo společné nastavování, možnost měnit parametry během aplikace, možnost připojení rozdvojek, možnost připojení výkonových aplikátorů se zvýšeným výkonem cca o 30%, urychlená náběžná doba impulsu 0,5-4ms (0,35-2,5ms), systém ochran proti přetížení, zkratu, přehřátí, statické elektřině, výpadkům sítě. Výkonný toroidní transformátor 820 VA se sníženým vyzařováním a tepelnou ochranou, kontrola připojených aplikátorů, optická indikace výstupních pulsů, řízení výkonným mikroprocesorem, akustická a optická signalizace, paměť poslední aplikace. Vhodný pro nemocnice, rehabilitace, LDN, ústavy sociální péče, domovy důchodců, fitness centra... s velkým počtem pacientů.


Důležitá je cena a ne přehled!

Kategorie produktů

Reklama

mw-AKCE-wand-massager-zari2022-300x300.jpg
jan-trunda-praha-9-300x300.jpg
banner300x600-skoro.jpg

Magazín Světem módy

Demostrace na Staroměstském náměstí 11.9.2022 proti vládě Petra Fialy požadující demisi vlády

11.9.2022 – Staroměstské náměstí v Praze zaplnily tisíce lidí se státními vlajkami, kteří přišli podpořit „Manifestaci PRO budoucnost našich dětí“.


Video z Fialova setkání s občany, které narušil protest odpůrců! Co v mainstreamu neuvidíte!

Premiér Petr Fiala

Video záběry ze skutečného setkání premiéra Petra Fialy s občany ve zlínském kraji v Otrokovicích dne 10. 9. 2022. Předvolební


Demonstraci označil premiér Fiala a některá média příslušníci proukrajinské pěti-slepenecké kolony za prokremelskou

včetně demonstrujících, kteří údajně nevěděli kdo demonstrací


Novým partnerem soutěže Miss Plus Size modelky ČR se stala VelVelis PLUS SIZE móda pro plnoštíhlé

Novým partnerem soutěže Miss


Plus size modelka Isabel Nicholls Nall

TV pořadem Světe módy provází Kateřina Malčíková

se prohlašuje za tlustou dívku snů. Po rozměrné ženě, která prosazuje sebelásku, muži šílí.


Pokud nepadne Fialova vláda do 25. 8. 2022 bude další demonstrace tentokrát celorepubliková

Více než 100 000 občanů české republiky se shromážilo na přeplněném Václavském náměstí na demostraci proti Fialově vládě dne 3.9.2022


Demonstrace proti Fialově vládě 3.9.2022 na Václavském náměstí v Praze

03.09.2022 / 14:00 / Václavské náměstí

Můžou demonstrace něco změnit? Ano, samozřejmě! Podívejte se na Bulharsko. Ještě dne 11.5.2022  psal Deník N o tom, že se


ZNÁME VÍTĚZKU TVÁŘE MĚSÍCE ZÁŘÍ 2022!

Vítězkou naší soutěže a tváří na měsíc září 2022 se stala Barbara Bančejová. Blahopřejeme. Máš konfekční velikost 40+ přihlaš se


Dne 20. 8. 2022 zemřel ve vysokém věku módní choreograf Josef Hrazdíra

Josef hrazdíra módní choreograf ve společnosti České modelky s.r.o.

Dne 20. 8. 2022 zemřel ve spánku a ve vysokém věku módní choreograf Josef Hrazdíra. Opustil nás jeden z nejúžasnějších


Demonstrace proti vládě Petra Fialy! Praha 16.8.2022

Demonstrace proti vládě! Praha 16.8.2022

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=1161574697731803 V úterý 16. 8. od 15:00 hodin se konala velká demonstrace českého národa k odstoupení vlády Petra Fialy. Organizátor demonstrace